12V 190A alternator for VOLKSWAGEN Touareg 6.0L V12 LR1190911 210789 ALH3911NW 077903119G
Product Details:
Place of Origin: China
Brand Name: YUTE
Model Number: YTSL1260
Payment & Shipping Terms:
Minimum Order Quantity: 10
Price: Negotiable
Packaging Details: YTM /Neutrail /Customized
Delivery Time: 5-30 work days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 50000 Pcs/ Month
Contact Now
Detailed Product Description
Appliion: VOLKSWAGEN Touareg 6.0L V12 Warranty: 1 Year
Condition: 100% New
Highlight:
LR1190911 alternator
6.0L V12 alternator