12V 190A alternator for VOLKSWAGEN Touareg 5.0 R50 TDI 7L BLE AYH BWF 10480494 LR1190913 ALH3522NW
Product Details:
Place of Origin: China
Brand Name: YUTE
Model Number: YTSL1259
Payment & Shipping Terms:
Minimum Order Quantity: 10
Price: Negotiable
Packaging Details: YTM /Neutrail /Customized
Delivery Time: 5-30 work days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 50000 Pcs/ Month
Contact Now
Detailed Product Description
Appliion: VOLKSWAGEN Touareg 5.0 R50 TDI 7L BLE AYH BWF Warranty: 1 Year
Condition: 100% New
Highlight:
VOLKSWAGEN Touareg alternator
12V alternator
190A alternator