12V 110A ISUZU TRUCK Alternator Isuzu Medium/Heavy Truck NPR generator Lester 12536 LR1110501 LR1110501B LR1110501BAM
Product Details:
Place of Origin: China
Brand Name: YUTE
Model Number: 12536
Payment & Shipping Terms:
Minimum Order Quantity: 10
Price: Negotiable
Packaging Details: YTM /Neutrail /Customized
Delivery Time: 5-30 work days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 50000 Pcs/ Month
Contact Now
Detailed Product Description
Appliion: Isuzu Medium/Heavy Truck NPR Warranty: 1 Year
Condition: 100% New
Highlight:
NPR ISUZU TRUCK Alternator
110A ISUZU TRUCK Alternator
12V ISUZU TRUCK Alternator
5.Aluminum: All aluminum is made of international standard ADC12
6.One-way gear: Songer system standard quality
7.Relay: Taiwan Songer Imported with chip to prevent burning.
8.Generator core: all use silicon steel sheet effective magnetic field performance
Product Description: